KONST / Litografier / Grafiskt blad 13005041
nr 1300 5041
Grafiskt blad
"Fortalitium Waxholm", kolorerad, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 43x70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:25:51
13/1 17:41:38
100 kr
13/1 18:48:26